Zamówienia publiczne

Categories

Zamówienia publiczne

 

 

Witamy na stronie działu zamówień publicznych


 Godziny pracy Działu Zamówień Publicznych: 7:30-15:05

 



UWAGA:

w dniu 12.04.2018r. Dział Zamówień Publicznych został przeniesiony do nowej lokalizacji, tj. budynek A, piętro V, pokój nr 44.

 

 

Zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiący ma obowiązek zamieszczać na swojej witrynie internetowej aktualną listę prowadzonych przetargów wraz z wymaganą przepisami ww. ustawy dokumentacją.

W sytuacji, gdy jesteście Państwo zainteresowani warunkami przystąpienia do przetargu, bądź w przypadku ewentualnych wątpliwości - prosimy o kontakt:

 

 

USK - ul. M. Skłodowskiej-Curie 24A:

(nr faks: (85) 831 86 91, (85) 831 88 80), poczta ogólna: zamowienia@poczta-usk.pl


Piotr Bohdan Szyszło (kierownik) - tel. (85) 831 88 09, e-mail: pszyszlo@poczta-usk.pl

mgr Urszula Jakimowicz- tel. (85) 831 88 12, e-mail: ujakimowicz@poczta-usk.pl

mgr inż. Emilia Harackiewicz - tel. (85) 831 83 88, e-mail: eharackiewicz@poczta-usk.pl
Iwona Wasilczyk - tel. (85) 831 83 88, e-mail: iwasilczyk@poczta-usk.pl

Martyna Maciejewska - tel. (85) 831 88 10, e-mail: mmaciejewska@poczta-usk.pl


Adres:

USK w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok


oraz


USK - ul. Żurawia 14:

(nr faks: (85) 740 94 33), poczta ogólna: zamowienia_zurawia@poczta-usk.pl


mgr inż. Renata Czaczkowska - tel. (85) 740 94 33, e-mail: rczaczkowska@poczta-usk.pl
mgr Agnieszka Januszko
- tel. (85) 740 94 33, e-mail: ajanuszko@poczta-usk.pl


Adres:

USK w Białymstoku

ul. Żurawia 14

15-540 Białystok

 



Copyright © 2012 - 2018 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku