• UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY

    Udostępniliśmy dla Pacjentów USKwB sieć bezprzewodową o nazwie Pacjenci_USK. Przy logowaniu proszę podać adres e-mail.

Szanowni Państwo,Serdecznie witamy w internetowym serwisie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Na naszych stronach przedstawiamy Państwu strukturę organizacyjną oraz możliwości diagnostyczne i lecznicze USK - najnowocześniejszego i największego szpitala na Podlasiu. Zakres wykonywanych przez nas świadczeń zdrowotnych jest bardzo szeroki i obejmuje wiele unikalnych, wysokospecjalistycznych procedur medycznych.

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszym szpitalu, a także do korzystania z usług medycznych.

 

 

 

                                                             

Aktualności

Dziś (17.10) w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym gościła delegacja lekarzy z Szpitala Uniwersyteckiego w Pekinie. Goście przyglądali się operacji otolaryngologicznej - wszczepieniu implanta ślimakowego. Później w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku władze uczelni popisały umowę o współpracy.Konkurs ofert na badanie sprawozdania finansowego

 

Trzech greckich lekarzy przez ostatnie dni szkoliło się w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. To kardiolodzy inwazyjni z Salonik i Aten, którzy w Białymstoku uczyli się jak stosować metodę ateroktomii rotacyjnej w praktyce (jest to nowoczesna metoda udrażniania tętnic).

Więcej w aktualnościach

 


Choć występują dwa razy częściej niż np. rak szyjki macicy, są często lekceważone zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy. Nowotwory głowy i szyi, choć na świecie uleczalne, w Polsce często są wyrokiem śmierci, gdyż pacjenci za późno otrzymują leczenie. Postrzeganie tej choroby ma zmienić organizowana już po raz piąty Europejski Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi (18-22 wresień). Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem „Wspieramy jakość życia chorych po leczeniu nowotworów głowy i szyi”. Do akcji włącza się również Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku

 

Więcej w aktualnościach

 


 

Ogłoszenie o sprzedaży frezów do wiertarki operacyjnej ANSPACH z Kliniki Neurochirurgii

 


 

Klinika Hematologii z Pododdziałem Chorób Naczyń Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku otrzymała we wtorek (12 września) certyfikat Programu „W trosce o pacjenta”.To wyróżnienie to sygnał dla pacjentów chorych na przewlekłą białaczkę szpikową, że w tym ośrodku mogą liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie.

 


24 sierpnia w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym gościliśmy ekipę filmową. Klinika Rehabilitacji na kilka godzin stała się planem zdjęciowym dla filmowców kręcących zdjęcia do filmu „Rock’n’Roll Eddie”. Reżyserem i scenarzystą jest Tomasz Szafrański, autorem zdjęć – Michał Grabowski.

 

 


Ogłoszenie o Rekrutacji 2017/2018 na Studia Podyplomowe Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych


Ogłoszenie o unieważnieniu otwartego naboru nr. 3 z 2017r z dnia 07.07.2017

 

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku informuje że posiada do sprzedaży używany Angiograf Infinix CC-i nr fabr. A4617011    (producent: TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS Japonia), który był użytkowany od grudnia 2004 r do października 2015 r.

 

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku informuje, że posiada do odsprzedaży kiosk laminowany. Cena wywoławcza 400 zł brutto,

  1. Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku informuje, że posiada do odsprzedaży meble gabinetowe. Cena wywoławcza 400 zł brutto.

Zdjęcia w/w zamieszczono na stronie internetowej Szpitala usk.bialystok.pl w zakładce „Aktualności”.

 Plik

Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do składania ofert w budynku „C” Szpitala na V piętrze przy ul. M. Skłodowskiej - Curie 24A, 15-276 Białystok –Administracja - Kancelaria Ogólna do dnia 18.05.2017 r.

Bliższych informacji udziela Piotr Kołos: tel. 693-301-887

 

OGŁOSZENIE O OTWARTYM NABORZE PARTNERA Nr 1/2017  z dnia 08.05.2017

w celu wspólnej realizacji projektu konkur Programy Profilaktyczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, Profilaktyka chorób naczyń mózgowych; Konkursowego w ramach Działania 5.1:s nr POWR.05.01.00-IP.05-00-004/17

Wyjaśnienie do ogłoszenia

Wyjaśnienie do ogłoszenia nr. 2

Ogłoszenie o roztrzygnięciu postępowania


OGŁOSZENIE O OTWARTYM NABORZE PARTNERA Nr 2/2017  z dnia 08.05.2017

w celu wspólnej realizacji projektu konkursowego w ramach Działania 5.1: Programy Profilaktyczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, Profilaktyka chorób naczyń mózgowych; Konkurs nr POWR.05.01.00-IP.05-00-004/17

Wyjaśnienie do ogłoszenia

Wyjaśnienie do ogłoszenia nr. 2

Ogłoszenie o roztrzygnięciu postępowania


 

korupcja
Ważne

Zakaz obowiązuje do odwołania. Powodem jego wprowadzenia jest

Dyrekcja Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Bialymstoku wprowadza czasowy

zakaz odwiedzin w klinikach:

Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Klinka Hematologii

Klinika Gastroenterologii

Klinika Neurologii

I Klinika Chirurgii Ogólnej

Powodem wprowadzenia zakazu odwiedzin jest stwierdzenie u pacjentów obecności bakterii Klebsiella Pneumoniae typ New Delhi.


Copyright © 2012 - 2017 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku