• UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY

    Udostępniliśmy dla Pacjentów USKwB sieć bezprzewodową o nazwie Pacjenci_USK. Przy logowaniu proszę podać adres e-mail.

Szanowni Państwo,Serdecznie witamy w internetowym serwisie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Na naszych stronach przedstawiamy Państwu strukturę organizacyjną oraz możliwości diagnostyczne i lecznicze USK - najnowocześniejszego i największego szpitala na Podlasiu. Zakres wykonywanych przez nas świadczeń zdrowotnych jest bardzo szeroki i obejmuje wiele unikalnych, wysokospecjalistycznych procedur medycznych.

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszym szpitalu, a także do korzystania z usług medycznych.

 

 

 

                                                             

Aktualności

Szpital kliniczny gra razem z Jagiellonią Białystok

Lekarze i specjaliści z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku będą się troszczyć o zdrowie piłkarzy Jagiellonii Białystok. Dziś klub i szpital podpisały stosowne porozumienie.


Uniwersytecki Szpital Kliniczny został pierwszym na wschód od Wisły ośrodkiem referencyjnym potentata branży sprzętu medycznego Philips Polska. Dla szpitala oznacza to dostęp do najnowszych technologii medycznych. 22 listopada umowę o współpracy podpisał mgr Marek Karp, dyrektor USK oraz Maciej Kempa, dyrektor handlowy Philips Polska.

 


 

17 listopada to swiatowy dzień wcześniaka. Dziś i jutro nasz szpital bedzie podświetlono. Dziś zas odbyło sie spotkanie dzieci tych przedcześnie urodzonych i ich rodziców.


 

Konkurs ofert na badanie sprawozdania finansowego

 Copyright © 2012 - 2018 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku